Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Akrep Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Akrep Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 2.070 views+
Tumblr Yayınla

Akrep Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Akrep Burcu aylık yorum
Güçlü, araştırmacı, iyileştirme yeteneğine sahip, tutkulu, gizemli, dürtü sahibi sevgili Akrep’ler bu dönemde etrafınızda bulunan insanlara karşı güç ve kontrol uygulamak isteğiniz yoğun olabilir. Hakimiyet kurmak adına sert tedbirler almaya kalkabilir, kendinizden daha alt seviyede bulunan kişilere belirli bir mesafe uygulayabilirsiniz. Herşeyin en iyisini kendinizin bildiğinize dair inancınız yükselir ve sizin gibi davranmayan yada düşünmeyen kişilere karşı tavır alabilirsiniz. Gerginliğinizin yaratacağı sinirsel durumlarla baş etmeniz gerekebilir. Bunu yapmadığınız takdirde fiziksel rahatsızlıklara kolayca yakalanabilirsiniz. Meşgul olduğunuz dönemlerde bile çalışma hırsınız yüksektir, sanki çevrenizdeki kişilere ne kadar güçlü ve çalışkan biri olduğunuzu ima eder gibi davranabilirsiniz. Girişim enerjiniz bu dönemde yüksektir ve kafanıza koyduğunuz herşeyi gerçekleştirmek yönünde hareket edebilirsiniz. Kendinizi her alanda göstermekten hoşlanabilir aynı anda birçok projeye girişebilirsiniz. İnanılmaz bir cesaretiniz vardır ve amacınız ise sadece başarı ve güç elde etme tutkusudur.l Ay ortasından sonra Boğa burcunda seyredecek Güneş gezegeni yukarıdaki etkilerin kısmen de olsa azalmasına ve daha olumlu enerjilerle sakinleşmenize neden olacaktır. İşte bu süreçte enerjiniz fazlasıyla yükselmeye, gerginlikten uzaklaşarak huzurlu ortamlar yaratmaya özen göstereceksiniz.l

Duygusal Enerjiniz

Bu süreçte Venüs enerjisi fevkalade enerjileriyle duygu dünyanızı renklendirecektir. Güneş enerjisinin yarattığı güç ve kontrol isteğine karşın duygularınız dost canlısı, çekici ve sosyal olmanızı sağlayan etkiler altında olacaktır. Sevme gücünüz ve sadakatiniz o denli yüksektir ki, beraberliği olanlar bu süreçte kendileri için özel gördükleri kişilere karşı verici ve cömert davranmaya özellikle dikkat edebilirler. Mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak adına elinizden gelen her türlü fedakarlığı yapabilirsiniz. İlişkisinde sorun yaşayanlar bu süreçte tekrar bir araya gelerek pürüzleri giderebilir ve yeniden beraberliklerine devam edebilirler. Kendinizi çekici ve etkili hissedeceğiniz bu süreçte ilişkisi olmayan akrepler için temeli sağlam olan ciddi bir beraberliğe ilk adım atılabilir. İsteğiniz uyum, güzellik ve mutluluk yaşamak amaçlı ve uzun süreli bir ilişkidir. İşte bu dönemde başlayan bir ilişkide bu nitelikler fazlasıyla mevcuttur. Karşınızdaki insanın değerini anlayarak kendi kişilik özelliklerinizle birlikte bütünleştirerek ortak bir payda elde etmeniz kolay olacaktır. Ben olmak düşünmek yerine biz olmayı kolaylıkla başardığınız için her iki tarafın da yararına olacak şekilde bir beraberlik kurabilirsiniz. Bu süreçte kısaca, karşı cinsle olan ilişkinizin kalitesi yükseldiği gibi, temeli sağlam olan birliktelikler kurulur. Sorunlar çözülmeye başlar, sevgi birliği içinde düşünülerek hareket edilir.

Fiziksel Enerjiniz

Mars enerjisi bu süreçte romantizm duygularınızın çoğalmasına neden olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyum duygusu güçlenerek kendinizden çok onu düşünmeye çalışacak ve sakin ortamlar yaratarak huzurunuzu ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Yaşam hevesiniz ve zevk alma meyliniz yükselecektir. Karşı cinsi fethetmek ve güzel sözlerle kendinize bağlamak gayet kolay olacaktır. Duygu dünyanızdaki bu rahatlık doğal olarak fiziksel canlılığınızın yükselmesini sağlayacaktır. Zevk aldığınız şeyleri ve içinizden gelenleri keşfetmek ve ortaya koymak amaçlı hareket etmeye çalışmalı, amaçlarınızı gerçekleştirmek için kararlı olmalısınız. Bu süreçte Mars gezegeni Balık burcunda transit yaptığından kişide hareketsizliğe meyil oluşturabilir. Burcunuzla olan uyumlu açı sayesinde siz bu enerjiyi olumlu anlamda kullanarak düzenleyebilirsiniz. Çatışmalardan ve illa kendi fikirlerinizin kabulünden sakınabilirsiniz ve bu düşünce tarzınızla doğal olarak aşk yaşamınızda güçlenecektir. İlişkisi olmayanlar bu süreçte romantizm ağırlıklı beraberlikler yaşayabilirler. Kendinizi ifade etme gücünüzün yüksekliği eğlenceli bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır.

İletişim ve Haberleşme

Merkür gezegeni bu dönemde siz akreplerin zekanızı ve bilginizi ispat etmeye ihtiyaç duyacağınız etkiler verecektir. Zihinsel doğanızın yaratıcılığını kimi zaman aşk, kimi zaman çocuklar kimi zamansa eğlence alanlarında gösterebilirsiniz. Bilginizi diğer insanlarla paylaşmayı arzu eder ve aynı şekilde onların da size yardımcı olmasını beklersiniz. Strateji içeren her tür beyin faaliyeti size kendinizi rahat hissettirir. Kültürel etkinliğiniz yüksek olduğundan girdiğiniz ortamlarda merkez haline gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklama gücünüz yükselir, zeki, ilhamlı ve dramatik tarzda kendinizi ifade edebilirsiniz. Konuşma ve yazma kabiliyetiniz artar. İçinizdeki hisleri yada yüreğinizdeki duyguları yazıya dökmek veya karşınızdaki kişiye sunmanız kolaylaşır. Bildiğiniz herşeyi açıklamak, öğretmek kolaylaşır. Soru sormak, yakın çevrenizdeki insanları merak etmek, komşularınızla kardeşlerinizle irtibat kurmak yine bu dönemde fazlalaşabilir. Sevgilinizle anlaşmanız veya sorunlarınız varsa bunları konuşarak çözümlemeye çalışmanız sonucu ilişkinizi güçlenir. Beraberliği olmayan akrepler bu dönemde ifade güçlerinin yüksekliği nedeniyle insanlarla kolaylıkla irtibat sağlayacakları için doğal olarak yeni bir aşk yaşamaları da mümkün olacaktır. Flört ilişkilerinin temelinde tensel arzular ve romantizm başrol oynayacaktır. Bu süreçte evli olanlar yada çocuk sahibi olmayı düşünenler için olumlu enerjiler mevcuttur. Doğum haritanızdaki etkilere göre kimileriniz bu dönemde bir bebek haberi alabilirsiniz.

Sevgili Akrep, Siz sabit su burcusunuz. Güç kaynağınız olan güçlü duygularınızla insanlarla olan ilişkilerde samimiyeti devam ettirebilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmeniz dileğimle,
Akrep Burcu Nisan aylık, Akrep Burcu Nisan aylık iş yorumu, Akrep Burcu Nisan Aylık Yorumu, Nisan 2011 Akrep Burcu, Nisan 2011 Akrep Burcu aşk aylık yorum, Nisan 2011 Akrep Burcu aylık yorum

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar