Yer: BlogEstetik>Yazı Detayı
Doğal Kozmetik Ürünler Nelerdir? Doğal Kozmetik Ürünler Hakkında
8 sene oldu Estetik Yorum Ekle ⁄ 2.188 views+
Tumblr Yayınla

Doğal Kozmetik Ürünler Nelerdir? Doğal Kozmetik Ürünler Hakkında.
TIANSHI GNSENG multi-vitamin arındırma sütü
ginsenarindirmasutu
İçeriğindeki yoğun ginseng özleri sayesinde, cildinizdeki ölü hücrelerden, cildiniz tahriiş olmadan kurtulmanızı sağlar. Cildinizi besleyerek nem dengesini korumasına yardımcı olur, ferahlık ve tazelik hissini verir. Özellikle gözeneklerin açılmasında, hava almasında ve deride oluşabilecek olumsuzluklara karşı iyi bir koruma kalkanına sahiptir. Cildiniz nemlenir, canlı ve ışıl ışıl bir görünüm kazanır.

Az miktardaki ürünü cildinize dairesel yumuşak hareketlerle yedirin. Temiz suyla durulayın.

Microsilver Antibakteriyel Temizleyici Bar;

Bu ürün, hassas ciltler üzerinde denenmiştir cildinizdeki PH dengesini korumak üzere, çabuk deforme olan ciltler için ideal bir ürün konumunu almıştır. Cildinizi derinlemesine temizler ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Günde iki kere sabah akşam olmak üzere kullanımı cildinizi yeni görünümüne kavuşturmaya yetecektir.

Atifost Ozonlu Akne Kremi
ss
Sivilce tedavisi için ideal olan bu ürün, siivlice ve aknelerin olduğu bölgelerde oluşumların yok olmasına, izlerin kaybolup cildinizin yenilenmesine ve yeni akne oluşumunun engellenmesine bire bir destektir. Oksijenin cilt üzerinde etkisi büyüktür ve hava alan cilt, sivilce oluşumuna müsait değildir. Bu sebeple kullanacağınız ürün cildinizi rahatlatırken, hava alan gözeneklerden içeriye girerek hücrelerin yenilenmesi ve hızlanmasını sağlayacaktır.

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar