Yer: BlogGenel>Yazı Detayı
furkan kızılay hangi takımı tutuyor, furkan kızılay hangi takımlı
7 sene oldu Genel Yorum Ekle ⁄ 11.962 views+
Tumblr Yayınla

furkan kızılay hangi takımı tutuyor, furkan kızılay hangi takımlı
furkan kızılay hangi takımı tutuyor, furkan kızılay hangi takımlı
Çocuklar Duymasın dizisinin Havuç’u Furkan Kızılay pazar günü Galatasaray taraftarlarını kızdırdı.

Furkan Kızılay’ın “Havuzdan çıkıp denize gireriz diyenler mayo alacak paranız var mı? Yoksa onu da devlet mi alsın?” şeklinde attığı tweet genç oyuncuyu Trend Topic yaptı.

Galatasaray taraftarlarının başlattığı tepki kısa sürede büyüdü ve ‘Havuç’ günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Kendisine küfür edildiğini gören Kızılay, twitter sayfasından “Biz kimsenin anasına bacısına laf etmiyoruz, kendi düşüncemizi söyledik, herkes kendi takımı hakkında istediğini yazabilir. Kaldı ki kimsenin takımına küfretmeden yorum yapıyoruz. Bu sadece spor bunu unutanlar ve küfredenler düşünsün” diyerek kendisini savundu.

Furkan Kızılay – Furkan Kızılay kimdir – Furkan Kızılay biyografisi

Furkan Kızılay, (d. 30 Kasım 1990, İstanbul) Türk sinema ve dizi film oyuncusu. Aslen mardinlidir Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. Sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol almaktadır. Ayrıca 2009 yılında Aşksın Sen adlı albümü çıkarmıştır. 2010´da çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç Emre karakterini canlandırmaktadır…

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar