Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Koç Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Koç Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 1.802 views+
Tumblr Yayınla

Koç Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Koç Burcu aylık yorum
Liderlik gücü olan savaşçı dürtülere sahip, dürüst, etkili, güçlü adalet duygusu olan sevgili Koç’lar, bilinçli olarak verilen tüm kararlarda etkin olan Güneş enerjisi, 21 Nisan tarihine kadar, kafanızın içindeki tüm kişisel meseleleriniz için girişimde bulunmanızı ve etkinlik göstermenizi sağlayacak enerjilerle size destek olacaktır. Çevrenizde bulunan insanlar sizin bu aktif gücünüz ve kişisel etkinliğiniz karşısında hayranlık duyacaklardır. Sorumluluk duyduğunuz her alanda atılım yapabilir ve canlı istekli görünümünüzle sağlıklı bir birey olarak girişimde bulunabilirsiniz. Öncü enerjinizle sağlıklı görünümünüzü genel anlamda istediğiniz alanlara kilitleyebilirsiniz. Bir ışık gibi parlamak ve kim olduğunuzu herkese fark ettirmek için elinizden geleni yapabilecek bir gücünüz olacaktır. Liderlik etmek veya bilginiz dahilinde olan tüm konularda yöneticilik yapmak gayet kolay olacaktır. Kendinize olan güveninizi dış dünyada fark etmeyecek insan kalmayacaktır. Sorumluluk duygunuzun yüksekliği karar verdiğiniz konularda sıkılmadan gerçek anlamda bir şeyler ortaya koymanız için sizi itekleyecektir. Özgür hareket etmek isteğiniz yoğun olacağından bu dönemde yine de dikkatli olmanızda fayda var. Kimsenin üzerinde gücünüzü kullanmamaya ve sert davranışlar göstererek kontrol sağlamamaya çalışınız.

Doğum gününüzü kutlar, sağlık ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi dileriz.

Duygusal Enerjiniz

Duygularımızla birebir alakalı Venüs gezegeni bu süreçte, sahip olduğunuz her değerinizi önemsemenizi sağlayacak enerjilerle size destek olacaktır. Para kazanmak ve paranın sağlayacağı rahatlık konusu bu süreçte duygusal olarak en önem verdiğiniz yaşam alanınız haline gelecektir. Gerekli olduğu her an kendinizi güvende hissetmek adına adımlar atmaya özen göstereceksiniz. Çalışarak sahip olmak güdüsü içinde hareket edeceksiniz. Kazandığınız parayı, moralinizi yüksek tutacak ve çok hoşlanacağınız şeyler için harcamak isteğiniz yoğun olacaktır. Kimileriniz sanat eserlerine, kimileriniz müzik yada kaliteli giyime düşkünlük gösterecektir. Genel anlamda ise maddi gücünüzü sağlamlaştırmak konusunda birlikte olduğunuz kişiden veya ortaklarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Ne kadar güvenceniz olursa kendinizi o kadar mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Maddiyata olan düşkünlüğünüzü her şeyin üstünde görmeniz de bu süreçte oluşacaktır. Sahip olduğunuz şeyleri başkalarına göstermek ve onların beğenisini kazanmak ta sizi duygusal olarak rahat hissettirecektir. Kadınlarda genelde süslenmek ve gösteriş yapmak, erkeklerde ise zevk ve eğlenceye düşkünlük görülebilir.

Fiziksel Enerjiniz

Nisan ayında Balık burcunda seyredecek Mars enerjisi siz Koçlar için zorlu bir pozisyon yaratabilir. Güneş enerjinizin gücünden en iyi şekilde yararlanmanız için Mars gezegeninin bu pozisyonunda olabilecek etkilerin bilincinde olarak şimdiden düzenleme yapmalısınız. Mars gezegeni bu pozisyonda ele geçirmek istediğiniz hedeflerinize hırsla yaklaşmanıza engel olabilir. Atılım gücünüzü ve cesaretle öne atılmanızı sağlayacak dürtülerden sizi uzak tutabilir. Barışçılığınız daha fazla etkin olacaktır. İnsanlarla karşı karşıya gelecek biçimde davranmaktan uzak durabilirsiniz. Çevrenizde olan gelişmelere karşı kayıtsız bir ruh hali takınarak gizlenmek ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Çünkü kişisel olarak her zaman atılımcı olduğunuz halde bu süreçte kişisel olarak istek gücünüz sınırlanabilir, maddi avantaj elde etmeye yönelik davranmaktan uzak durabilir kendinizi ortaya koyacak girişimlerde kararsızlık yaşayabilirsiniz. İçgüdüsel olarak ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz halde geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Yaratıcılık ve hayal gücünüz bu dönemde fazlasıyla artabilir. Diplomatik tavırlar içinde davrandığınız için, çevreniz tarafından garip karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte maddi konulardaki savaşçılık yerine ruhsal alanlara daha fazla yönelme söz konusu olabilir. Oysaki güneş enerjinizin de gücünü arkanıza alarak atak olmalısınız. Böylece güçlü enerjilerinizi yönlendirebilirsiniz. Gizli saklı konularda sezgileriniz artacak ve her zamanki o deli doluluğunuz yerine daha sahne gerisinde kalarak kendinizi dinlemekten yana davranabilirsiniz.

İletişim ve Haberleşme

İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür, bu süreçte kafanızda tasarladığınız konularla ilgili adapte olmanız için sözel gücünüzü hızlandırmaya başlayacaktır. Daha keskin konuşmalar, hızlı düşünme ve yine hızlı zihinsel aktiviteniz nedeniyle çok dikkatli olmanız gerekebilir. Bir önceki sürecin tam tersine temkinli düşünme tarzınız sona erdiğinden hata yapma olasılığınız artabilir. Zeki, meraklı ve etkili şekilde ve sizin için ilginç olan konularda konuşmaktan hoşlanabilir açıkgözlü davranabilirsiniz. Zeki ve uyanık olmanızı sağlayan enerjinizle hemen harekete geçebilir ve kendinizi dış ortamlarda kolayca kabul ettirebilirsiniz. Taktik beceriniz artar ve gerektiğinde kendinizi her duruma kolayca uyarlayabilirsiniz. Bu süreçte işinizle ilgili konularda son derece kurnaz ve hesapçı davranabilir sırf kendi çıkarınız adına düşünebilirsiniz. Asla hata yaptığınızı kabul etmez eleştiriden hoşlanmazsınız. Bu halinizle etrafınızdaki insanlarla iletişim konularında sorun yaşamanız mümkündür. Olumlu enerjileri daha fazla kullanarak, olumsuz durumların da bilincinde olarak ayarlamalar yapabilirseniz sorun çıkmayacaktır.

Sevgili Koç, siz bir ateş burcusunuz, güç kaynağınız öncülüğünüzle her hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Koç Burcu Nisan aylık aşk yorumu, Koç Burcu Nisan aylık yorumu, Nisan 2011 Koç Burcu aylık iş yorum, Nisan 2011 Koç Burcu aylık yorum

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar