Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Oğlak Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Oğlak Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 1.882 views+
Tumblr Yayınla

Oğlak Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Oğlak Burcu aylık yorum
Sebatkar, hırslı, işe odaklı, disiplinli, sorumluluk sahibi, güvenilir ve olgun Oğlak’lar bu süreçte güzel, hoş ve rahat ortamlarda bulunmak ve konforlu bir yaşam sürdürmek isteğiniz yoğun olacaktır. Dostlarınızı evinizde ağırlamak, evinizi yeniden düzenlemek ihtiyacı duyabilirsiniz. İç dünyanızda ruhsal olarak güvenliğinizi en iyi şekilde ele almaktan hoşlanabilirsiniz. Eğlenmek, eğlendirmek veya eğlenceli ortamlarda olmak isteğiniz yükselecektir. Kendinizi ruhsal olarak iyi bir moral duygusuyla bezemek ve yaşama enerjik bir şekilde katılmak için kendinizce düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazı anlarda gerginlikler yaşasınız da dimdik ayakta kalacak kadar inancınız yüksek olacaktır. Sahiplenme ve koruma eğilimlerinizle sizin için önemli olan tüm değerlerinizi kollayabilir ve koruyabilirsiniz. İç huzurunuza özel bir önem verdiğiniz için bunu bozacak ve kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacak her olumsuzluktan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Gerekirse bunun için katı önlemler bile alabilirsiniz. Bu dönemde genel enerjileriniz gayet olumlu olacak ve kafanızın içinde ve yüreğinizin derinliklerindeki hayallerinizi gerçekleştirmek adına adımlar atabileceksiniz. İç huzurunuzu önemsediğiniz için bunu bozabilecek çatışmalardan uzak kalmaya çalışacak ve bulunduğunuz her ortamda da bunu sağlamaktan zevk alacaksınız.

Duygusal Enerjiniz

Venüs gezegeni bu süreçte, şefkat duygunuzu, sevecenliğinizi ve karşı cinse olan eğiliminizi güçlendirerek ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yaşamınızı ve aynı şekilde karşılık görmenizi sağlayacaktır. Aşkta en olumlu dönemlerden biri olacak ve yeni başlayacak ilişkiler açısından gayet mutlu bir başlangıç yapılacaktır. İlişkisinde sorunu olan veya bir nedenle aralarına soğukluk girmiş çiftler bu sürecin enerjileri sayesinde tekrar bir araya gelerek beraberliklerini düzenleyeceklerdir. Duygularınızı ifade şekliniz normal zamanların tam tersine sözel olarak mümkün olacağından sevdiğiniz kişi bu dönemi uzun süre unutmayacaktır. Bu süreçte kendinize duyduğunuz güven yüksek seviyeye çıkabilir. Sırf kendiniz adına hareket etmekten ziyade sizin açınızdan özel olan kişilere de aynı ihtimamı gösterebilirsiniz. Dış ortamlarda kimliğinizi gayet olumlu olarak gösterebilir, kendinizi insanlara sevdirebilirsiniz. Flört etme, aşkı keşfetme ve cinsellik duygularınız doruklarda olabilir. Sevdiğiniz kişi duygularınıza en içten şekilde karşılık verdiği için moraliniz yüksektir ve bu durum sizdeki bütün güzel yanları ortaya çıkarabilir. Sizin için bu dönem mutluluk ve refah içinde geçecek, başta ilişkiler olmak üzere şans oyunları, spekülasyon, tiyatro ve sinema gibi eğlence sektörüyle alakalı konularda olumlu enerjiler mevcut olacaktır.

Fiziksel Enerjiniz

Mars enerjisi bu süreçte, mükemmel enerjiler sunarak hedefleriniz için size destek olacaktır. Kafanızın içindeki planladığınız tüm düşüncelerin hayata geçirilmesi adına yoğun bir etkinlik gücüne sahip olacaksınız. Kendi fikirlerinize inanmak ve arkasında durmak, gerektiği yerde savunmak yönünde hareket etmeniz kolaylaşır. Pratiklik ve organizasyon kabiliyetiniz sayesinde etkili insanlarla tanışabilir ve ortak düşüncelerinizi eyleme dönüştürebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki sevgi bağınız güçlendiği gibi, yeni dostluklar kurabilir ve faydalar görebilirsiniz. Duygularınızı jestlerle ve mimiklerle göstermeniz kolaylaşacaktır. İçinizdeki umutların büyüdüğü bu dönemde hayatınızı yeniden şekillendirmek amaçlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yanlış yolda yürüyen, sahte dostluk gösterilerinde bulunanların veya tutarsız insanların yarattığı her türlü haksızlığa karşı mücadele gücünüz artarak, sizin desteğinize ihtiyacı olan kimselerin de yanında olabilirsiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde kötülüklerden korunabilir ve gerçeğe yakın gördüğünüz rüyalarla yolunuz aydınlanabilir. Savaşma gücünüzün artışı, hırs ve azminizin yüksekliği sayesinde ideallerinizi gerçekleştirmek için girişimde bulunabilir ve başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim ve Haberleşme

Bu dönemde Merkür gezegeni, ailenizi yakından ilgilendiren her konuda gerekli kişilerle iletişime geçtiğinizde destek görmenizi sağlayacaktır. İşinizi evinizden sürdürmek, sürekli çalışmak yoluyla tatmin olmak isteğiniz yükselecektir. Zihninizde evinizin güvenliği ve yaşam kalitenizin yükseltilmesi konuları önemli yer tutacaktır. Kendiniz adına olduğu kadar yuvanızı ilgilendiren konularda da zeki ve çevik düşünce tarzınızla kendinizi yönlendirme gücünüzle başarılı olacaksınız. Özellikle Nisan ayının ilk on gününde etkin olacak enerjilerden yararlanarak yapmayı düşündüğünüz konularda kendinizi odaklayınız. Duygularınızın düşüncelerinizle aynı paralelde olacağı bu günlerde kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak moral gücünü içinizde yaratabilirsiniz. Herhangi bir konu üzerinde çalışmayı ve araştırma yapmayı sevecek, özellikle mistik konular ve bilinmezlerle ilgili alanlarda bilgi sahibi olmaya çalışacaksınız. Gerginlikten uzak, huzurlu bir görünüme sahip olacağınız bu süreçte, sizinle birlikte olan kişiler ilham gücünüzden ve vizyonunuzdan oldukça etkileneceklerdir. Kültürel konularda dostlarınızla konuşmaktan, akıl gücünüzle yarattığınız yeniliklerden etrafınızdaki kişilerin de yararlanmasını sağlayacaksınız. Bu dönemde abartılı konuşmalardan uzak kalacak, gerektiği yerde susmayı bileceksiniz. Kısa yolculukların ana konusu, dünyayı algılayışınıza yeni bir perspektiften bakarak ayarlamalar yapmak ve kendinizi geliştirmek amaçlı olacaktır.
Nisan 2011 Oğlak Burcu, Nisan 2011 Oğlak Burcu aylık iş yorum, Oğlak Burcu Nisan aylık aşk yorumu, Oğlak Burcu Nisan Aylık Yorumu

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar