Yer: BlogGüzellik Ve Bakım>Yazı Detayı
Sağlıklı cilt rengi nasıl olur?
5 sene oldu Güzellik Ve Bakım Yorum Ekle ⁄ 2.710 views+
Tumblr Yayınla

Sağlıklı cilt rengi nasıl olur?
Sağlıklı cilt rengi, cilt rengi nasıl olmalı, sağlıklı cilt nasıl olur merak edenler için bu soruları uzmanlara sorduk ve yanıtlarını yazımızın devamında sizlerle buluşturduk. Cildin sağlıklı görünmesi güzelliği her zaman doğrudan etkileyen bir faktör olduğundan dolayı, cilt rengi sağlıklı olmadığı zaman güzellikte kötü etkilenmektedir. Peki, sağlıklı bir cilt rengi nasıl olmalıdır?

cilt rengi

cilt rengi

Cilt rengi nasıl sağlıklı olur?
Cilt rengi ne olmalıdır?
Yapılan araştırmalara göre sağlıklı cilt rengi altın bir ışıltıda olmalıdır. Sağlıksız bir cilt rengi ise solgunluk olarak kendini belli ediyor. Özellikle de sağlıklı cilt rengi üzerine tüketilen sebze ve meyvelerin büyük payı bulunmaktadır. Eğer ki bir kişi sağlıklı olarak beslenirse, sebze ve meyvelere ağırlık verirse ve bol su tüketirse tüm bunlar cildinize güzel olarak etki edecektir.
Ancak sağlıksız ve düzensiz beslenme cildi bozacak ve cildin solgun bir renkte görünmesine neden olacaktır. Çünkü tüketilen gıdalar renk veren karotenin kötü etkilenmesine yol açacaktır ve bu durumda cilt rengi sağlıklı görünümde olmayacaktır. Cildinizin ışıltılı ve canlı görünmesini istiyorsanız sağlıklı beslenmeye ve cilt bakımına özen göstermelisiniz.
cildin sağlıklı renkte olması için ne yapmalı, cilt rengi nasıl olmalı, cilt rengi nasıl sağlıklı görünür, cilt rengi ne olmalıdır, sağlıklı cilt nasıl olu, sağlıklı cilt rengi

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar