Yer: BlogGenel, Haber>Yazı Detayı
süper robot ve sünger bob oyunları nedir ? süper robot ve sünger bob oyunları hakkında
7 sene oldu Genel, Haber Yorum Ekle ⁄ 5.893 views+
Tumblr Yayınla

süper robot ve sünger bob oyunları nedir ? süper robot ve sünger bob oyunları hakkında.
sünger bob oyunları çocukların vazgeçilmez oyunlarından biridir. Japonlar süper robot ve sünger bob oyunları yapar bizlerde robot oyunları yaparız ve bu süper robot ve sünger bob oyunları oyunlarıyla oynarız. Benim  süper robot ve sünger bob oyunları için süper robot ve sünger bob oyunları sitesini size tavsiye etmek istiyorum.

Şimdi sizlere süper robot oyunu nasıl oynanır anlatalım.
Süper robot ile çıkışa ulaşmak için tüm enerji toplarını almalı ve engellerden kurtulmalısınız. Eğlenceli mükemmel bir oyun.

sünger bob oyunları nedir ?

Süngerbob Karepantolon Nickelodeon kablolu TV şirketi için Stephen Hillenburg tarafından yaratılmış bir çizgi dizidir.
Esas karakter; Sünger Bob, Yengeç Krusty restoranında çalışan bir ızgaracıdır. Saf bir karakter olmakla beraber çok da iyi kalplidir. Genellikle kare pantolon giyer, üzerinde ise kravat ve gömlek. Çorapları dize kadar çekilidir. Sarı ve deliklidir. Onu ilk defa görenler genellikle “Aaa, peynire bak.” derler. Çok şirin bir görüntüsü vardır.
SüngerBob, Nickelodeon’un en popüler çizgi filmidir. Video oyunları ve 2004 yılında çekilen aynı isimde bir filmi vardır.

süper robot ve sünger bob oyunları

süper robot ve sünger bob oyunları

 

süper robot ve sünger bob oyunları nedir, süper robot ve sünger bob oyunları nasıl, süper robot ve sünger bob oyunları hakkında, süper robot ve sünger bob oyunları yarışması, süper robot ve sünger bob oyunları r10

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar