Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Terazi Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Terazi Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 1.860 views+
Tumblr Yayınla

Terazi Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Terazi Burcu aylık yorum
Mantıklı, sosyal, zevkli, diplomatik, yumuşak başlı, güçlü adalet duygusu olan Terazi’ler bu dönemde Koç burcunda seyrini sürdürecek Güneş enerjisinin burcunuzla olan zıtlaşması nedeniyle çevrenizdeki insanlarla aranızda genel olarak anlaşmazlıklar ve tartışmalar görülebilir. Özellikle ikili ilişkiler konusunda karşı cinsle aranızda sorunlar belirebilir ve siz şu anda eğer bir ilişki yaşıyorsanız bununla alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Ayrıca karşınızda kim olursa olsun kendi üstünlüğünüzü kabul ettirmeye çalışabilir ve güç savaşı içine girebilirsiniz. Bu süreçte aceleci ve düşüncesizce hareket etmeye sizi zorlayan enerjiler nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Her şekilde rahatınıza düşkün olan siz Teraziler bu süreçte dışardan gelen etkiler nedeniyle bir takım kararlar almaya zorlanabilir, kendinizle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bir yandan yaşamınızı kendi isteğiniz doğrultusunda sürdürmek isterken, bir yandan meydana gelen olaylar yada insanlar aracılığıyla sınanarak başka bir yöne doğru yönlendirildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu süreçte hayat sizi aktif olmaya ve hayatınızı şekillendirmeye zorlayarak, aksayan bazı durumları gözden geçirmeniz için yüksek enerjiler sunacaktır. Yapmanız gereken bu yüksek enerjiden yararlanarak yaşamınız için gerekli kararları almaktır. Bunu yapmadığınız takdirde birçok problemle karşılaşabilir ve sorunlarınızın üstesinden gelemeyebilirsiniz.

Duygusal Enerjileriniz

Bu süreçte Venüs gezegeni, yaşamın zevklerini çıkarmanız ve başka insanlar aracılığıyla kaynaklar elde etmeniz yolunda güçlü dürtüler sunacaktır. İsteklerinizi elde etmek için

Kendiniz çaba sarf etmektense birilerinin size yardımcı olmasını bekleyebilirsiniz. Cazibenizi, size ait bazı özel özellikleri veya cinselliğinizi kullanarak karşınızdaki insanları kendinize bağlamaya çalışabilir ve bir takım ilişkiler yoluyla zenginlik ve değer kazanmaya çalışabilirsiniz. Aradığınız mutluluğu sadece duygusal yönde elde etmektense cinselliğe daha fazla önem verebilir ve bu nedenle ilişkilere kolaylıkla girebilirsiniz. Kendinizi ve karşınızdaki insanı bu yolla elde etme isteğiniz güçlenebilir. Sahiplenme, değer verme, sevme, sevilmek gibi davranışların yerini karşınızdakini bağımlı kılmak, kendinize doğru yönlendirmek ve sadece sizin istediğiniz şekilde davranması için baskı uygulamak bu sürecin etkilerinden olacaktır. Bu süreçte size bu konularda destek olacağına inandığınız kişilerle aşk yaşayabilir, hatta evlenebilir veya maddi kazanç elde edeceğiniz miras ya da sigorta gelirleri gibi dış kaynaklı destekler bulabilirsiniz.

Fiziksel Enerjiniz

Bu süreçte Balık burcunda bulunan Mars enerjisi siz terazilerin günlük iş temponuzda aktif olmanızı engelleyen ve içgüdüsel çalışma isteğinizi azaltan etkiler yaratabilir. İş yaşamınızın koşuşturması esnasında dayanıklılığınız azalabilir, rahatınıza düşkünlüğünüz fazlalaşabilir. Kendinizi daha fazla düşünmeye, en ufak bir terslikte mücadele etmek bir yana her şeyi oluruna bırakmaya yatkınlık gösterebilirsiniz. Çalışma hayatınızın koşulları gayet rahatsız olduğu halde değiştirmek için uğraşmaktansa olanı olduğu haliyle kabul ederek sorunlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Fiziksel enerjinizi daha çok hayali projeler üzerine yoğunlaştırarak gerçekçi olarak adım atmak yerine beklemeyi tercih edebilirsiniz. Kısaca hedeflerinizin peşinden gitmenizi sağlayacak dürtülürden yoksun bir dönem geçirebilirsiniz. Bu süreçte yaşamınızda düzeltilmesi gereken aslında birçok şey vardır, bunların başında kendinize ve çevrenize karşı sorumluluklarınız veya yaşamınız adına yeni bir sayfa açarak zorluklara rağmen yılmadan ilerlemeniz gerekmektedir. Fakat sürecin etkisi nedeniyle bunları yapacak gücünüz kesilmiş gibidir. İşte bu dönemde hiç yılmadan kendinizi zorlayarak ta olsa adım atmaya çalışırsanız, bilinçli olarak mücadele etmek için çaba sarf ederseniz bu enerjileri güce dönüştürebilirsiniz. Bu etkilerin bilincinde olarak yılmayınız ve engellerin karşısında güçlü olmaya çalışınız. İrade gücünüz ve inancınızdan yararlanınız.

İletişim ve Haberleşme

Bu dönemde Merkür gezegeni, düşüncelerinizin genel anlamda ruhsallığa yatkın, hayalperest ve tutkulu tarzda olmasını sağlayacaktır. Aşırı duygusallık ve dalgınlık görülebilir. Çalışma konusunda güçlü bir arzunuz olmadığı için, gerek iş ve gerekse normal yaşamınızda insanlarla iletişimde bulunmaktan uzak durabilirsiniz. Herhangi bir girişimde sözel ifadeniz pek güçlü olmadığı gibi, sabır ve sorumluluktan uzak kalmak isteğiniz nedeniyle sizi bağlayıcı veya sorumluluk altına alan taahhütlerden de uzak durabilirsiniz. Duyarlılığınız sözlerinize yansır ve genel olarak gerçekçi dünyanın gereği olan mantıklı konuşmalar yerine bilinçdışı imgeler taşıyan konuşmalar yapabilirsiniz. Duygudaşlık yeteneğiniz bu süreçte fazlalaşabilir ve insanların ruh hallerine göre davranmak gereği duyabilirsiniz. Çok iyi tahminlerde bulunduğunuz halde bunların bir işe yarar durumu yoktur. Kendinizi bir takım sembollere ifade etmeye çalışır, insanlarla aranızda kurduğunuz bağlantılarda masalımsı veya şairane konuşabilirsiniz. Yoğun duyarlılığınızı şiirler yazarak anlatmaya çalışır, içinizdeki tüm acılarınızı bu şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Eleştirmekten hoşlanmaz, eleştirilmekten rahatsızlık duyabilir ve tuhaf davranışlarınıza eşlik eden konuşmalar yapabilirsiniz. Bu sürecin yukarıdaki etkilerinin bilincinde olarak daha gerçekçi düşünmeye ve konuşmaya özenle dikkat ediniz.
Nisan 2011 Terazi Burcu aylık iş yorum, Nisan 2011 Terazi Burcu aylık yorum, Terazi Burcu Nisan aylık aşk yorumu, Terazi Burcu Nisan Aylık Yorumu

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar