Yer: BlogŞifalı Bitkiler>Yazı Detayı
Türkiye’de Online Çiçek Göndermede Lider Çiçekçi
6 sene oldu Şifalı Bitkiler Yorum Ekle ⁄ 2.198 views+
Tumblr Yayınla

Türkiye’de Online Çiçek Göndermede Lider Çiçekçi Türkiye’de Online Çiçek Göndermede Lider Çiçekçi konu başlıgıyla yazmaya başladıgım yazımda sizlere öncelikli olarak çiçek nedir onu kısaca anlatmaya çalışacagım. Türkiye’de Online Çiçek Göndermede Lider Çiçekçi Nedir?

Çiçek nedir?

Biktilerin, güzel göz alıcı renklerle bezenmiş olanları, pek çok güzel kokanı, çoğalma organlarını taşıyan bölümleri. En çok görülen çiçekler, dört parçadan meydana gelmiştir. Bu dört parça, dogal olarak çiçek sapından gelişirler. Bu sapın ucuna, bir tablayı hatırlatabilir sonrasında çiçek adını alır. Çiçeği meydana getiren bölümün en dış parçasında, bir çanak şekli meydana getirecek şekilde dizilmiş olan parçanın yaprakları vardır. Bunlar, çiçeklere tomurcuk durumunda iken, tomurcuğun bütün evresini korur çiçek açtığında ona bir desteklik vazifesi görürler.

Bu parçanın içinde taç denen, göz alıcı renklerden meydana gelmiş yapraklar bulunur. Çiçek dedigimizde göz önünde beliren parça burasıdır. Bunlar, böcekleri, çiçek üzerine çekecek şekilde göz alıcı renklerden meydana gelmişlerdir.

Çiçeğin en iç bölümünde, tam ortada olan dişi olan organın çevresinde ise yer alan erkek organlar bulunur. Çok erkek organ, sarı ya da kırmızı renkli çiçek tozlarını taşıyan tabla biçiminde bir başlıkla bunu taşımakta olan bir lif meydana gelmiştir. http://www.marjinalim.com/turkiyede-online-cicek-gondermede-lider-cicekci/

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar