Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Yay Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Yay Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 1.844 views+
Tumblr Yayınla

Yay Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Yay Burcu aylık yorum
İyimser, şanslı, özgürlükçü, araştırıcı, hevesli, maceracı ve güçlü ahlak duygusu olan Sevgili Yay’lar bu süreçte benliğinizin ana gelişim temasını kendinizi ifade gücünüz ve yaratıcılığınız alacaktır. Kendinizi gerçekleştirmeniz ve yapmayı düşündüklerinizi ortaya koymanız kolaylaşacaktır. Ego problemleri bu süreçte görülmeyecek, özgüven eksikliğinizin üstesinden her şekilde geleceksiniz. Çevrenizde baskı yaratmadan iyi niyetinizle ve neşeli halinizle etrafınızdaki insanları da harekete geçirebileceksiniz. Hayattan zevk almayı bildiğiniz için bu süreçte yeteneklerinizi başka insanlara göstermekten ve paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız. Çevik ve öne atılmaya hazır halinizle cesaretinizi geliştirebilir, gereksiz riskler almaktan uzak durabilirsiniz. Dinamizm, yüksek moral ve aktiviteye dönük eylemler de bu sürecin size hediyesi olacaktır. Sahip olduğunuz değerleri korumak ve onları daha yüksek bir seviyeye getirmek arzusu içinde hareket edeceğiniz için genel olarak enerjinizi en iyi şekilde kullanabilme şansı da elde etmiş olacaksınız. Bağımsızlığınız yine ön plandadır fakat bunu tüm çevrenizdeki insanlar adına da isteyebilirsiniz. Başkaları üzerindeki hakimiyetiniz ise onların başına bir şey gelmemesi içindir. Korumak ve kollamak sürecin getirdiği ve zaten sizde olan dürtülerin bir sonucu olacaktır.

Duygusal Enerjiniz

Venüs gezegeni bu süreçte duygularınızın güçlenmesi adına size etkiler verecektir. Diplomat mizacınızla beraber olduğunuz kişiler tarafından sevilecek ve onlar için daha iyi yaşam koşulları hazırlamaya çalışacaksınız. Barış ve anlayış havası içinde sorunları konuşarak halletmeye çalışabilirsiniz. Sanatın her yönü dikkatinizi çekecek ve siz duygularınızı bu yolla açıklamaya çalışacaksınız. Bulunduğunun her yerde uyum ve güzellikler olmasını isteyecek ve bunun adına elinizden geleni yapacaksınız. Ekip ruhunuz sayesinde insanları bir araya getirmeniz kolay olacak, duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız yada yaşamınızı sürdürdüğünüz kişilerin lehine düşünmeniz sonucu ruhsal olarak kendinizi çok güvende hissedebilirsiniz. Aşık olmanız kolaylaşır ve aşkın tüm güzelliklerini yaşamaktan yana olabilirsiniz. Hizmet etmekten hoşlandığınız için size gereksinim duyan kişilere elinizden geldiğince destek olabilirsiniz. İş ilişkileriniz düzgün ve sevgi dolu davranışlarla bezenecek ve siz yaşamınızı yeniden düzenleme adına girişimlerde bulunacaksınız. Bu dönemde kişisel haritanızdaki etkilere göre yaşamınıza yeni biri girebilir ve bu büyük olasılıkla iş ortamınızdan biri olacaktır.

Fiziksel Enerjiniz

Bu süreçte Balık burcunda seyredecek Mars enerjisi sizin de yuva evinizden transit geçişini gerçekleştirecektir. Aktivite alanınız aile içi ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili olacaktır. Bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde kendi mahremiyetinize verdiğiniz önem daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır. Bu nedenle bu konularda hiçbir olumsuz durumun oluşmasından hoşlanmayarak ani tepkiler verebilirsiniz. Sert tavırlar içine girmeden hassasiyetle olayları ele almak isteyebilirsiniz. Kendi güvenliğinizi oluşturmaktan hoşlanabilir, yuvanızda arzu ettiğiniz yaşamı kurmak adına bir şeyler yapılması gerektiğine karar verebilirsiniz. Fiziksel enerjiniz bu süreçte, bilinçli kararlarınızı uygulamanızı ve kendi içinizde ikilemlere düşmeden gerçekleştirmenizi sağlayacak derecede olumlu olacaktır. Kafanızın içindeki ideallerinizi hedefinize kitleyerek dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz. Aile yaşamınızı yeniden oluşturmak veya yeniden düzenlemek adına geçerliliğini yitirmiş bazı kuralları devre dışı bırakabilirsiniz. Oluşacak güçlü enerjinizi evinizi düzenlemek adına kullanabilirsiniz. Yeni bir ev aramak yada satın almak yönünde hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. Evinizdeki güvenliği sağlamak amaçlı koruyucu bazı önlemler almaya çalışabilirsiniz. Yuvanıza dışardan gelebilecek tehditlere karşı cesaretle öne atılmayı bilirsiniz. Yuvanızdaki herkesi kötülüklerden koruyabilirsiniz.

İletişim ve Haberleşme

Merkür gezegeni bu süreçte duygusal güvenceniz konusunda sahip olduğunuz herşeyi korumaktan yana düşünmenizi sağlayacaktır. Bu konular üzerinde çalışmayı ve araştırma yapmayı sevecek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şekilde huzurlu bir düşünce sistemi geliştireceksiniz. Evinizde çalışmak isteğiniz yükselecek, içsel güvenliğiniz için kendi kendinizi motive edecek, gerginlikten ve sinirli tavırlardan uzak kalmaya çalışacaksınız. Kitap okumak, düşüncelerinizi kağıda dökmek veya hoşlandığınız hobileriniz için araştırma yapmak bu süre içinde fazlalaşabilir ve bizzat ev içersinde yoğun aktivite söz konusudur. Dostlarınızla veya değer verdiğiniz kişilerle bir araya gelerek evinizde eğlenebilir ve iletişim açısından yoğun günler yaşayabilirsiniz. Zeki ve uyanık düşünce tarzınızla etrafınızdaki insanlar sizin bulunduğunuz mekanda olmaktan mutluluk ve keyif duyacaklardır. Bu dönemde arşiv merakınız çoğalabilir, şiir veya resim gibi güzel sanatlara merak duyabilir, sinema izlemekten zevk alabilirsiniz. Yeni çıkan tüm medya yayınlarını takip edebilir ve bizzat kendiniz de faal olarak görev alabilirsiniz. Evinizde kendinize bir çalışma ortamı hazırlayarak hoşlandığınız gibi döşeyebilir ve fırsat buldukça orada dinlenebilirsiniz. Farklı düşünceleri araştırarak din, felsefe ve düşünce sistemleri hakkında bilgi toplayabilirsiniz. İnancınızı artırıcı ve dünyaya farklı şekilde bakmanızı sağlayan öğretiler üzerine yoğunlaşabilir ve görüş açınızı zenginleştirebilirsiniz.

Sevgili Yay, siz değişken ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan iyimserlik gücünüz ve inancınızla pek çok insana ulaşabilir ve büyüyebilirsiniz.

Mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmeniz dileğimle.
Nisan 2011 Yay Burcu, Nisan 2011 Yay Burcu aylık iş yorum, Yay Burcu Nisan aylık para yorumu, Yay Burcu Nisan Aylık Yorumu

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar