Yer: BlogBurçlar>Yazı Detayı
Yengeç Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Yengeç Burcu aylık yorum
8 sene oldu Burçlar Yorum Ekle ⁄ 1.809 views+
Tumblr Yayınla

Yengeç Burcu Nisan aylık yorumu ,Nisan 2011 Yengeç Burcu aylık yorum
Doğuştan şifacı, destekleyici, şefkatli, aile odaklı, duyarlı Yengeç’ler bu süreçte, güneş enerjisi kişisel girişimlerinizde sizi destekleyici enerjilerle gelişiminizi sağlayacaktır. Herhangi bir alan veya bir konuda başarılı olma isteğiniz yükselecek ve kendinizi mesleki alanlarda gösterebilme cesareti elde edeceksiniz. Bütün bunları gerçekleştirmek için öncelikle kendinize olan güveninizi tam olarak ayakta tutmanız gerekecektir. Hassaslığınızı dengelemeli ve duygusal olmaktan ziyade mantıklı düşünerek kendinizce gerekli olan girişimlerde bulunmalısınız. Yüksek kademedeki insanların kariyerinize yardımcı olacağı bu dönemde ufak tefek engeller çıksa da, yolunuzdan asla geri durmayınız. İşinizle alakalı meselelerde kafanızı kurcalayan veya rahatsız olduğunuz mevzuları üst pozisyondaki kişilere açarak içinde bulunduğunuz durumu güzellikle anlatınız. Bu süreçte işsizlik sorunu olan yengeçler için olumlu enerjiler mevcut olacağından iş girişimlerinde bulunmalı ve hırsınızla kendinizi dış dünyada göstermelisiniz.

Duygusal Enerjiniz

Bu dönemde, ilişki kurma tarzınız uyumlu olacak, paylaşmayı, sevgi alış verişini önemseyeceksiniz. Arkadaşlık temelli, yeni beraberlikler kurmak, tanışacağınız insanlarla kafa birlikteliğinde bulunarak sözel olarak anlaşma sağlamak isteyeceksiniz. Duygusal olarak hassas bir kişi olduğunuzdan değer verdiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkiyi güçlü tutabilmek için üzerinize düşeni yapacaksınız. Sosyal, nazik, ince ve arkadaş canlısı tavırlarınız gireceğiniz her ortamda sevilmenizi ve değer görmenizi sağlayacaktır. Sizin bu nezaket dolu tavırlarınız bazı kötü niyetli insanlar tarafından yanlış anlaşılsa da, kişiliğinizi başkalarına uydurmak zorunda olmadığınızı biliniz. İlişkisi olan yengeçler bu dönemde sevdikleri insanla hem arkadaşça hem de sevgili olarak gayet olumlu günler geçireceklerdir. Popülerliğiniz sayesinde arkadaşlık ilişkileriniz güçlenecek ve sosyal ortamlarda aranılacak insan olacaksınız. Genel anlamda sözel iletişim tüm ilişkilerinizde en önemli olgu haline gelecektir. Duygularınızı konuşmalarınızla hissettirmekten zevk alacaksınız. İlişkisi olmayan yengeçler ise yeni tanışacakları ve arkadaşlık ilişkisiyle başlayan uzun süreli bir beraberliğe ilk adımı atabilirler. Zevk ve konfor isteğinizin artışı duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.

Fiziksel Enerjiniz

Bu süreçte Mars enerjisi, çok yoğun ve güçlü bir seyahat etme tutkusu verecektir. Yeni insanlarla tanışmaktan, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk alacaksınız. Kimi günlerde şevkli ve hareketli olduğunuz halde kimi günlerde huzursuz bir enerji altında içinize kapanabilirsiniz. Duygusal güvencenize verdiğiniz önem nedeniyle çevrenizdeki insanlarla çatışmaya girmektense onların fikirlerine uyum göstererek kendi isteklerinizi erteleyebilirsiniz. Yakın akrabalarınızla aranızda güçlü duygusal bir ilişki meydana gelebilir. Uzun vadeli hedeflerinizde hayallerinizin önemi büyüktür. Güçlü sezgilerinize rağmen davranışlarınız daha ağır olabilir. Kendi içinizdeki sakinlik tüm kararlarınıza yansıdığından dışardan bakıldığında sessiz ve kendi içine kapanmış bir görüntü sergileyebilirsiniz. Yaşamın katı kuralları karşısında maddiyat adına savaşmaktansa daha farklı bir boyuttan dünyayı görerek her şeyi oluruna bırakmayı deneyimleyebilirsiniz. Duygusal ilişkinizde karşınızdaki kişiye fazlasıyla verici ve cömert davranarak, kendi isteklerinizi dayatmaktansa ortak bir nokta oluşturmaya çaba gösterebilirsiniz. Şefkat, sevgi hisleriniz yücelir ve sadakatinizle sevdiğiniz kişinin oldukça mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İnancınızın gücü, her olumsuz durumda bile öne atılarak sert tepkiler vermektense sakin kalarak olumlu enerjilerin kendinize akmasını sağlayabilir. Dünya yaşamının kötülüklerine karşı güçlü bir ruhsallık altında hareket edeceğiniz bir dönem olacaktır.

İletişim ve Haberleşme

Bu süreçte, yeni insanlarla iletişim kurmak onları yakından gözlemlemeye çalışmak ve bilmediğiniz konularda araştırma yapmak isteğiniz yoğun olacaktır. Olayların altında yatan gerçekleri duygusal açıdan olduğu kadar derinlemesine düşünerek çözümlemeye çalışmak isteği yoğun olacaktır. Yüksekokul öğrencileri için bu süreç gerçekten olumlu enerjiler içindedir. Sınavlarınızda başarılı olmanızı sağlayacak öğrenme yeteneğine sahip olur ve keşifçi yanınızla birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Kimileriniz yüksek eğitim görmek üzere yurtdışıyla bağlantılı öğrenim kurumlarını araştırabilir, kimileriniz ise tercihlerini bu doğrultuda kullanarak yurtdışına gidebilirler. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu asla hayalci davranmamak olmalıdır. İyice araştırarak kendiniz için gerçekten yararı olacağına karar verdiğiniz zaman girişimde bulunmaktır. Yurtdışıyla bağlantılı ticari konularda da dikkatli olmayı ve görüştüğünüz kişileri iyice araştırmayı ihmal etmeyiniz. Gerekirse bizzat yerinde temaslarda bulunarak işlerinizi hallediniz. Yabancı lisan öğrenmek, işinizle alakalı kurslara katılmak, eğitmenlik yapmak ve denizaşırı ülkelerle ilgili bilgi toplamak açısından da gayet olumlu bir süreç olacaktır.

Sevgili Yengeç, siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmeniz dileğimle,
Nisan 2011 Yengeç Burcu, Nisan 2011 Yengeç Burcu aylık aşk yorum, Yengeç Burcu Nisan aylık iş yorumu, Yengeç Burcu Nisan aylık yorumu

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Son Yorumlar